CENNIK WYDRUKÓW

Wiemy jak ważna dla naszych Klientów jest kompleksowa realizacja zamówień. Zapewniamy projektowanie graficzne materiałów reklamowych, przygotowanie do druku oraz druk w najlepszej jakości i konkurencyjnej cenie. Nie wiesz jaki nakład jest Ci potrzebny lub nie możesz się zdecydować na rozmiar ulotki? Poniższy cennik ułatwi Ci podjęcie decyzji! Specjalnie dla Ciebie wybraliśmy najbardziej popularne materiały reklamowe do druku wraz z proponowanymi nakładami.

Oczywiście, oprócz standardowych wydruków, zapewniamy również realizację nietypowych zleceń o różnych formatach i indywidualnych kształtach. Między innymi są to: bilety, gazetki reklamowe, standy reklamowe, pudełka, opakowania, torby papierowe, podkłady na biurko, numery startowe, taśmy metowe, naklejki, kalendarze, kupony… Ponadto, wszystkie potrzebne materiały przygotujemy zgodnie z Twoim życzeniem, tak aby jak najbardziej podkreślić charakter Twojej firmy.

Nie jesteś pewny, czy Twoja wizja będzie dobrze wyglądać? Nie martw się! Przed realizacją przedstawimy Ci kilka propozycji oraz wizualizacji w wersji elektronicznej lub na życzenie wydrukujemy próbki.

INDYWIDUALNA WYCENA

Jeśli wiesz dokładnie czego potrzebujesz lub masz już gotowe projekty, które czekają wydruk, napisz do nas maila podając:

  • rodzaj wydruku (ulotka, plakat…)
  • druk jednostronny / druk dwustronny
  • nakład
  • rozmiar

CENNIK WYDRUKÓW STANDARDOWYCH*

* Ceny podane w powyższym cenniku są kwotami netto, do których należy dodać podatek VAT o wysokości 23%.

Nie wymieniliśmy interesujących Cię wydruków? Szukasz innych nakładów?