JMP MEDIA HOUSE SP. Z O.O.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się agencją reklamową. Zapewniamy kompleksową realizację każdego zlecenia - od indywidualnego kontaktu z klientem, przez przygotowanie projektów wstępnych i wizualizacji, aż po wykonanie końcowe i montaż.

W naszej ofercie znajduje się projektowanie graficzne, wydruki wielkoformatowe, reklama zewnętrzna, projektowanie stron internetowych, oklejanie pojazdów, produkty i materiały reklamowe pod kątem każdego zleceniodawcy. Z przyjemnością współpracujemy z różnymi firmami, urzędami, spółdzielniami, fundacjami, szkołami, samorządami, organizacjami i stowarzyszeniami, ale również z klientami indywidualnymi.

Zapewniamy rzetelne i kreatywne podejście do każdego tematu. Chętnie podejmujemy nowe wyzwania związane z nietypowymi zamówieniami. Gwarantujemy sprawną komunikację, profesjonalizm i zadowolenie z efektu naszej pracy. Zaufaj nam i przekonaj się, jak wiele możesz osiągnąć dzięki reklamie!

Na naszej stronie nie ma tego, czego szukasz? Skontaktuj się z nami, a przedstawimy możliwości wykonania danego projektu!
10

lat doświadczenia


możesz spokojnie zaufać
28

państw


działamy międzynarodowo
3000

projektów


postaw na jakość
100000

przepracowanych godzin


współpracuj z profesjonalistami